Advanced SystemCare Pro 13.1.0.193 Full İndir

Önemsiz dosya birikimi yavaş bir PC’ye neden olur, Advanced SystemCare 13 daha fazla alan açmak için Windows’ta gereksiz dosyaları derinlemesine temizleyebilir.

Sadece tek bir tıklama, sistem günlükleri, geçici dosyalar, görüntü önbellekleri ve güncelleme önbellekleri gibi 26’dan fazla gereksiz dosya türü kolayca algılanabilir ve daha fazla disk alanı bırakmak için kaldırılabilir.

Kişisel verilerinizi bilgisayar korsanlarından korumak çok önemlidir. Advanced SystemCare 13, 200’den fazla programın gizlilik izlerini temizlemek için gizlilik tarama işlevini geliştirdi. Yeniden tasarlanan gizlilik kalkanı, kullanıcıların her türlü özel dosya veya klasörü eklemesine ve gerçek zamanlı olarak erişmeye çalışan şüpheli işlemleri engellemesine olanak tanır.

Bilgisayarın başlamasını beklemek için çok fazla zaman harcadın mı? Gereksiz başlatma işlemlerini sonlandırmak ve PC’nizin önyükleme süresini kısaltmak için Advanced SystemCare 13’ü kullanabilirsiniz

Ayrıca, optimize edilmiş Turbo Boost, daha iyi çalışma ve oyun deneyimi için bilgisayarınızın RAM’ini serbest bırakmak ve PC’nizin performansınız artırmak için gereksiz programları durdurmanıza yardımcı olabilir.

Advanced SystemCare Pro 13

Geliştirici: IObit
Lisans: Shaware
Dil: İngilizce + Türkçe
Boyutu: 51MB
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri


Advanced SystemCare Pro 13 İndirme Linkleri

Turbobit | Advanced SystemCare Pro 13.1.0.193 Full

Mega Drive | Advanced SystemCare Pro 13.1.0.193 Full

Google Drive | Advanced SystemCare Pro 13.1.0.193 Full

Yorum yapın