Ashampoo Backup Pro Full 14.0.4 Türkçe İndir

Ashampoo Backup Pro, kullanımı kolay ve başarılı yedekleme programı arayan Windows kullanıcıları için tavsiye edilen programların başında geliyor. Virüsler, fidye yazılımları, Windows hataları ve diğer sebeplerle kullanılmaz duruma gelen bilgisayarınızı hayata döndürmek için kullanabileceğiniz en iyi yedekleme programlarından biridir.

Tek tek dosyaları veya tüm disk bölümlerini seçtiğiniz depolama ortamına veya Google Drive gibi buluta otomatik olarak yedekleyen, yedekleme işlemi esnasında da sistem kaynaklarından çok daha az tüketen Ashampoo Backup Pro her seviyede kullanıcıya hitap eden, son derece sade ve açık kullanıcı arayüzü ile geliyor.

Tek bakışta tüm yedeklemelerinizi görüntüleyebilir, yeni bir yedekleme planı oluşturabilir, Windows hatalarını görebiliyor, disk hatalarını onarabiliyor, sistemi geri yükleyebilirsiniz.

Sistem yedeklerini kurtarma diski veya flaş sürücüden de alabiliyorsunuz, etkili bir virüs yemiş olsanız dahi bu sayede verilerinizi kurtarmış oluyorsunuz. En kötü senaryolar düşünülerek tasarlanmış olması programı benzersiz kılıyor.

ashampoo backup pro 14 full

Geliştirici: Ashampoo GmbH & Co. KG
Lisans: ShareWare
Dil: Türkçe + İngilizce
Boyutu: 100MB
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10


İNDİRME LİNKLERİ

Google Drive | Ashampoo Backup Pro 14.0.4 Full

Google Drive | Ashampoo Backup Pro 14.0.4 Full

Yorum yapın