Betternet VPN Premium Full 5.3 Windows İndir

Betternet VPN, Programı internette farklı bir IP adresi ile mümkün olduğunca anonim olarak dolaşmanıza izin verir. Betternet VPN’yi kullanmak çok kolay. Uygulama, farklı ülkelerdeki bir VPN sunucusuna bağlanmanıza izin verir.

Program özellikle halka açık, güvenli olmayan WI-FI erişim noktalarına bağlanırken kullanışlıdır, çünkü verilerinizi koruyabilir. Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aksi takdirde görüntülemek için halka açık olacak diğer kişisel bilgilerinizi şifreler.

Betternet ayrıca, Internet Explorer, Chrome veya Firefox dahil, proxy sunucularını destekleyen tüm İnternet tarayıcısıyla da çalışabilir. Sunucuya hızlıca bağlanmanıza veya bağlantıyı kesmenize olanak veren minimalist bir arayüze sahipdir.

İnternette gezinmek için güvenliğe güvenli bir şekilde karar vermenin bir yolunu arıyorsanız, bu uygulama tam size göre. IP’nizi değiştirebilir, verilerinizi şifreleyebilir ve sizi etkinlik izleyicilerden koruyabilir.

Coğrafi konum veya diğer sorunlardan dolayı web sitelerine anonim olarak göz atmanıza ve engellenmiş web sitelerine erişmenize izin verir.


Betternet Premium Özellikleri:

  • Engellenen sitelere erişin
  • En hızlı sunuculara bağlanın
  • Çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyun
  • Coğrafi kısıtlı ve engellenen kanallara erişim

Geliştirici: Betternet
Lisans: ShareWare
Dil: Multi
Boyutu: 8MB
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

İndirme Linkleri:

Mega Drive | Betternet VPN Premium 5.3 Full

Google Drive | Betternet VPN Premium 5.3 Full

Yorum yapın