Mirillis Action! 4.0.3 Full Türkçe İndir

Mirillis Action! çok yetenekli bir programdır. Ünlü yapımcı şirket Mirillis’in Splash oynatıcısından sonra piyasaya sürdüğü HD Multimedia Kaydedici/Yakalayıcı yazılımı oldukça popüler olacağa benziyor.

Mirillis Action! hızlı ve esnek yapısıyla masaüstünde yaptığınız tüm işlemleri HD kalitesinde sesli ve görüntülü video olarak kaydedebilirsiniz (4K, 1080p FullHD, 720p, 480p). Video kaydı adına ihtiyacınız olan herşeyi bu programda bulacaksınız.

Mirillis Action! ile oyunlardan HD Video Kaydı yapabilirsiniz. Hemde hiç takılma donma ve yavaşlama olmadan. Yine Mirillis Action! ile webde izlediğiniz bir videoyu da bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. kaydettiğiniz videoları tüm popüler cihazlara uygun formata dönüştürebilirsiniz.

Bu videoları Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Bilgisayardan ses kaydı yapabilir, ekrandan istediğinz bölgenin veya oyun içinden görüntü alabilirsiniz. Bunların hepsini bu yetenekli program ile yapabilirsiniz.

Mirillis Action! Özellikleri

1. Kullanıcı dostu ve şık arayüzü!

Kompakt, şık ve kullanıcı dostudur. Yerleşik ekran ve oyun kayıt yöneticisi, seçilen öğelere göz atma, silme ve kayıtları popüler formatlara ve cihazlara dışa aktarma olanağı sağlar.

2. Yeşil Ekran Modu

Program size Yeşil Ekran Modu sunar. Artık web kameranızla kayıt yaparken arka planı video kaydınızdan kesebilirsiniz. Bunun için özel bir kameraya sahip olmanıza gerek yok.

3. Oyunu HD Olarak Kaydedin

Üstün ekran ve oyun kayıt performansı ve GPU kullanımı, şimdiye kadarki en akıcı gerçek zamanlı HD oyun kaydına izin verir! Oyun sırasında mevcut ve ortalama oyun kare hızını (FPS) görüntüleyin ve karşılaştırma sonuçlarınızı kaydedin.

3. 4K Oyun Kaydı

Ekran kaydedici, AMD Eyefinity için 2K, 3K, tek ekranlar için (hem AVI hem de MP4 dosya formatları için desteklenir) 8K’dan (AVI dosya formatı için desteklenir) 4K ekran kaydını başlatan çok çeşitli yüksek çözünürlüklü video kaydını destekler.

Mirillis Action full

Geliştirici: Mirillis
Lisans: ShareWare
Dil: İngilizce + Türkçe
Boyutu: 104MB
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri


Mirillis Action! İndirme Linkleri

Google Drive | Mirillis Action! 4.0.3 Full

Mega Drive | Mirillis Action! 4.0.3 Full

Yorum yapın