Windows 10 Manager İndir 3.1.6 Full – Windows 10 Hızlandırma

Windows 10 Manager, Windows 10’u çöpten temizlemek, yapılandırmak, sorunları gidermek ve temizlemek için kullanılan bir sistem programıdır. Program ile sistemin hızını artırabilir, çeşitli hata türlerini ortadan kaldırabilir, güvenliği artırabilir ve bir dizi başka gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Windows 10 Manager’ı indirmenizi öneririm, Windows 10’un daha hızlı ve daha kararlı çalışmasına yardımcı olacak 30’dan fazla farklı yardımcı araçlardan yararlanacaksınız.

Windows 10 Manager, sistem hakkında maksimum bilgi edinmenizi sağlar. Windows ve ofis ürünlerinin kurulum anahtarlarını görüntüleyebilir, çalışan tüm işlemleri görebilir ve tek bir tıklamayla sisteminizi temizleyebilirsiniz.

Windows 10 Maneger Özellikleri

Optimizasyon bölümü: Windows 10’un hızını artıracak yardımcı programları içerir, başlangıçta başlatılan programları yapılandırmanıza izin verir, sistem hizmetlerini yapılandırabilir ve optimize edebilirsiniz.

Temizleme bölümü: dosya ve klasörlerin sabit diskinşzde ne kadar fazla yer kapladığını şemada görmenizi sağlar, yüklü programları tamamen kaldırmak için bir yardımcı program vardır, Windows 10 Manager gereksiz dosyaları bulmanıza, çoğaltılmış dosyaları bulmanıza izin verir, geçersiz kayıt defteri verilerini temizleyebilir, kayıt defterini birleştirebilirsiniz.

Ağ bölümü: İnternet bağlantı hızınızı optimize etmenize, ping’inizi azaltmanıza ve bağlantı kararlılığını artırmanıza izin verecektir. Son bölümde yalnızca bir dizi yardımcı program vardır, bazıları karşılama ekranını, görev çubuğunu ve diğer öğeleri özelleştirebilir.

Windows 10 Manager ayrıca, sistemi ince ayarlamanıza, gizli seçeneklere, içerik menüsüne ve diğer ilginç özelliklere erişmenize olanak tanır. Çeşitli hata türlerini düzelterek ve gerekli parametreleri ayarlayarak Windows 10’un güvenlik düzeyini yükseltmekten sorumlu olan yardımcı programları içerir.

windows 10 manager

Geliştirici: Yamicsoft
Lisans: ShareWare
Dil: Türkçe + İngilizce
Boyutu: 17MB
İşletim Sistemi: Windows 10


Windows 10 Manager | İNDİRME LİNKLERİ

Yandex Drive | Windows 10 Manager İndir 3.1.6 Full

Google Drive | Windows 10 Manager İndir 3.1.6 Full

Mega Drive | Windows 10 Manager İndir 3.1.6 Full

Yorum yapın